להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 אומרים שאין הנחתום מעיד על עיסתו... 
כמה מלים מפי אלו שחוו על עצמם ובשרם את הטיפולים והסדנאות השונות: 


 
 ממליצה בחום על חגית מרום, מורה לדרך ואשת רוח מהמעלה הראשונה, המלווה אותי בהתפתחותי האישית והרוחנית מזה מספר שנים.
 קצרה היריעה מלספר על נפלאותיה.

 חגית מביאה איתה עומק וחיבור רוחני, אינטיליגנציה, יכולת הבחנה, חדשנות, קשב, תבונה ורהיטות, אותם היא מחלקת ברוחב לב למטופליה. המהפך  שעברתי מאז מפגשנו הראשון, הן בטיפול אישי והן במפגשים הקבוצתיים בהנחייתה, הוא כה משמעותי ונפלא והשינוי באופן בו אני חיה היום עם עצמי  ועם הסובבים אותי הוא כה חד משמעי, שאין לי אלא להציע גם לך לבחור בעצמך ולפנות לחגית שתלווה אותך בדרכך.

 חגית משכילה לפגוש כל אדם במקום בו הוא נמצא ומלמדת אותו לחיות את חייו תוך הקשבה ללב והסרת המהמורות שאנחנו וחיינו כה נדיבים בלהניח  לפנינו.

 חגית לא נחה על שמריה וממשיכה ללמוד ולהתפתח כל הזמן. הידיעה הפנימית שלה כה עמוקה וישרה, שהיא תמיד בוחנת ומוודאה, שהיא פועלת מתוך  המקום האמיתי והמדויק ביותר וכך, כל מפגש עימה, הוא מפגש של דיוק, הכלה, למידה ומציאה מחודשת של האיזון הפנימי.
 
בברכה,
ר. ר.~*~


הגעתי לחגית לטיפול אחד בעקבות המלצה של חברה טובה ונשארתי. מכל מפגש איתה יצאתי ברווח ובתחושת מודעות גבוהה יותר. הרבה פעמים חגית פשוט ״הצילה״ אותי, היא לא וויתרה לי, ידעה לדחוף כשצריך וידעה לחבק כשצריך. עזרה לי לנשום ולהתמודד טוב יותר עם הקשיים שחוויתי יותר מכל טיפול פסיכולוגי שעברתי. יש לה יכולות מדוייקת לראות, להבין ולעזור לאנשים. המלצתי לחברים והם הודו לי על החיבור עם חגית.
ממליץ לכל מי שרוצה לחיות חיים מלאים יותר גם אם מדובר באנשים שכבר ניסו ״הכל״. חגית פשוט יודעת כיצד לעזור למי שרוצה לעזור לעצמו בצורה המדוייקת המקצועית והתכליתית ביותר.  חגית חוללה שינוי אמיתי ומהותי בחיי, זה מסוג הטיפולים שרק מי שחווה יכול להבין ולהרגיש את ההבדל בין חגית לכל טיפול או מטפל אחר."  

ב.כ.~*~

חגית, מורה ואישה יקרה,
 
אנחנו קרובות לסגור עשור יחד. גם בהפסקות שהיו במהלכו, נכחת בחיי: אם כמפגשים בודדים שביקשתי לעיתים, ואם מרחוק- בהנחיה, בהדרכה ובכלים שהקנית לי בדרך ולדרך.
פגשתי אותך לראשונה כשחשתי שכבר אין ברירה, שבויה בתוך הכאוס של חיי, הפנימי-סובייקטיבי והחיצוני-אובייקטיבי (וגם במה שביניהם...).
אט אט, במלאכת מחשבת בצד ליווי אנרגטי, סייעת לי להתיר הסבך, ולמצוא בתוכו את דרכי שלי, להצליח לשוב לשמוע ולהקשיב לליבי ולגייס את אומץ הלב ללכת לאורו ולקולו של ליבי- קולי שלי.
והדרך אינה תמה, ממשיכה היא ובה אורחים ושותפים שונים ומגוונים, מוזמנים יותר ופחות, ואני הולכת בה, בעונג, בשמחה ובאומץ לב, נשענת על הדרכתך, הישירה והעקיפה.
 
"למודת ניסיון" ממטפלים שונים הגעתי אליך, תרפיסטים, פסיכולגיות ועוד, ואצלך - איתך מצאתי שילוב נדיר של עבודה המשלבת בין עולם הרוח ועולם הדעת, בין האנרגיות לבין הקרקע, שילוב שעבורי היווה את הדרך המנצחת של עבודה פנימית.
בהזדמנות זו, ולא כי נפרדות דרכנו אלא רק כי אנו חוגגות עשור, מבקשת להודות לך על היותך מורתי:
על תבונת ליבך ומחך והאופן בו את מתרגמת אותה להנחייה והדרכה אישית וקבוצתית, בצניעות רבת ערך, בגמישות רבה ובפתיחות לאפשר לי את דרכי שלי בעולם.
 
הישגי הרבים בשנים האחרונות הם שלי (דם, יזע ודמעות  ועוד כל מיני), אך רואה אני בהדרכתך תרומה נכבדת להגעתי להישגים אלה.
 
תבורכי את ויבורכו כישורייך.
את נדירה.
 
גם תודה מקרב לב צרה מלהכיל את תחושתיי.
 
ד.ר.


~*~
 
קורס מודעות  בהנחיית חגית מרום
 
לאשה העסוקה (אבל לא רק לנשים בחבורה) ולמי שיש סבלנות לקרוא רק שורה אחת, אקדים ואומר באופן הכי ברור:
אני לא רק ממליצה על הקורס של חגית – אני אומרת לך: זה לא סתם "קורס", זה חוויה משפרת חיים בצורה מדהימה!
לפני כ- 4 שנים, בעת שחוויתי משבר אישי הגעתי לקורס מודעות אישית של חגית. 10מפגשים (ואחריהם 10 נוספים)  עם 4 נשים נפלאות ועם חגית. נגענו בנושאים שכל אישה מכירה וחווה. שוחחנו, הקשבנו, שיתפנו, בכינו, עודדנו, התקדמנו. בכל מפגש הרגשתי שהנושא  "קולע בול" לצרכים שלי, לחיים שלי, למקומות בהם נזקקתי לעזרה ועצה ושינוי. היינו בגילאים שונים, מצב משפחתי שונה, חיים אחרים -  ובכל זאת, כל אחת מהנשים שהשתתפו בקורס עשתה את הדרך המופלאה שלה.
התהליך הצליח בזכות ההנחיה והליווי של האישה המיוחדת והנפלאה - חגית. חגית ניחנת ברגישות יוצאת דופן, ברוגע ובחוכמה, ביכולת להגיע לכל אחת ואחת, מאפשרת, מכילה, מורה לחיים. האנרגיות של חגית והיחס האישי שהיא מעניקה לכל משתתפת לחוד ולכולנו כקבוצה –  עושים את הבלתי אפשרי לאפשרי וטוב.
אם את רוצה לעשות לעצמך משהו טוב, אם את רוצה חיים טובים ואיכותיים יותר, אם את אוהבת את עצמך (ועוד יותר, אם את עדיין לא אוהבת את עצמך) – אל תוותרי על המפגש עם חגית.  

 

א. ס.

ועוד על קורס המודעות

בתור מטפלת בעלת וותק של שנים רבות, הקורס הזה הצליח להפתיע אותי... במהלכו הבנתי שאני במו מוחי "האוטומטי" גרמתי לעצמי סבל.
הקורס מחולק לנושאים וכל פגישה עלה נושא אחר על הפרק ועזר לי להבין את עצמי טוב יותר ולהכיר לעומק את המנגנונים שמפעילים אותי.וכאן מגיעה התפנית...
ההבנה שאני אחראית על התוכן המחשבתי רגשי שלי ולא קורבן של ארחים או של הסביבה והגנטיקה - עזרה לי לעשות את השינוי. מה גם שיש כל פגישה "שיעורי בית שדורשים מחשבה ותשומת לב עד הפגישה הבאה. 
כל מה שחוויתי בעצמי התווסף למה שחוו חברותי לקבוצה והעצים את כולנו. את התוצאה המופלאה של הקורס אני נושאת בתוכי וחווה בחיי. תודה ובאהבה

צ. פ.
~*~חגית חגית
לפעמים אני תוהה,
איך את מעזה,
בתוך עולם כלכך מדעי,
כלכך מאורגן, מוסבר, שכלתני,
עולם, שאם דעתך אינה עומדת במבחן ההיגיון
אין לה ערך והינה חסרת חשיבות,
ואת -   כלכך מעורפלת,
כלכך לא ברורה,
כלכך לא מוסברת
כלכך לא הגיונית,
פועלת בדרך לא ידועה,
לא ברורה
לא מובנת,
עצמאית,
לא נענית לכללים ומוסכמות,
לא דומה לשום דבר ושום דבר לא דומה לה
ןבכל זאת
מדויקת, חדה, רגישה
מצליחה ליצור שינוי
כלכך ברור, כלכך חד משמעותי,
משנה חיים.
איך אנשים אומרים לי:
חגית שינתה לי את החיים...
ואין לי מושג איך זה קרה.
איך אני זוכר את הרגע שבו חיי שלי השתנו
ואין לי מושג איך זה קרה.
אבל זה קרה
נכון שלא לכולם כולם
אבל לרובם.
ולפי  כללי ההיגיון
שעם הצלחה אין להתווכח
נשאר לי לומר לך תודה תודה
על המתנה הבלתי מוסברת
חגית הנפלאה.

ג.ה. 
לייבסיטי - בניית אתרים