להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


                                                טיפול באנרגיה פרקטית בשילוב מודעות עצמית

    

במפגש אישי המשלב מודעות עצמית וטיפול באנרגיה פרקטית נלמד כיצד להקשיב לרצון האמיתי שלנו ואיך אפשר לרתום את החוזקות שלנו על מנת להגשים אותו.

לאורך תהליך עומק זה, של היכרות עם עצמנו ועם חוקי היקום, ינתנו: ידע רוחני וכלים לעבודה עצמית המותאמים אישית לדרך הייחודית של כל אחת ואחד.

בעזרת הטיפול האנרגטי והכלים שמעניקה המודעות העצמית, נכיר את היכולות שלנו, את אזורי העצמה והחוזקה שלנו ואת המקומות שבהם עדיין אנחנו צריכים ללמוד ולהתעצם. נלמד כיצד להשתחרר מאמונות מגבילות, פחדים ומצוקות המונעים מאיתנו לחיות את החיים שאנו רוצים לחיות וכיצד להתחבר למקום המיטיב והמתמיר של העצמה והערך, לחיים של הגשמה העצמית.


לכל אחת ואחד מאיתנו יש את הדרך המיוחדת ללכת בה, לכל אחת ואחד מאיתנו יש את כמיהת הלב העמוקה והמסע האישי והחד פעמי שלה/ו בואו לגלות ולחיות את שלכן/ם. 

 

חדר הטיפולים בקליניקה בתל אביב

 וממי שהתנסה:
הגעתי לחגית לטיפול אחד בעקבות המלצה של חברה טובה ונשארתי. מכל מפגש איתה יצאתי ברווח ובתחושת מודעות גבוהה יותר. הרבה פעמים חגית פשוט ״הצילה״ אותי, היא לא וויתרה לי, ידעה לדחוף כשצריך וידעה לחבק כשצריך. עזרה לי לנשום ולהתמודד טוב יותר עם הקשיים שחוויתי יותר מכל טיפול פסיכולוגי שעברתי. יש לה יכולות מדוייקת לראות, להבין ולעזור לאנשים. המלצתי לחברים והם הודו לי על החיבור עם חגית. ממליץ לכל מי שרוצה לחיות חיים מלאים יותר גם אם מדובר באנשים שכבר ניסו ״הכל״. חגית פשוט יודעת כיצד לעזור למי שרוצה לעזור לעצמו בצורה המדוייקת המקצועית והתכליתית ביותר.  חגית חוללה שינוי אמיתי ומהותי בחיי, זה מסוג הטיפולים שרק מי שחווה יכול להבין ולהרגיש את ההבדל בין חגית לכל טיפול או מטפל אחר."  ב. כ.

 

לשאלות פרטים ולקביעת פגישה צרו איתי קשר:                                                                             

במייל  hagitmaro@gmail.com  או בטלפון 054-8036118

לשאלות, עדכונים ותובנות לחיים היכנסו לדף שלי בפייס בוק 

לשרותכן חגית מרום 

 

 

לייבסיטי - בניית אתרים