להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 קורס מודעות
מסע אל עבר ההגשמה העצמית

 

 קורס מיועד למי שמחפשת להכיר את עצמה יותר לעומק, למי שמחפשת כלים ומנוף לשינוי וצמיחה, למי שמחפשת כיצד להפיק את המרב והמיטב מחיי היום יום. בכל מפגש נקבל כלים להפיכת חיינו לכר לצמיחה, שינוי והתפתחות. נתחבר לעצמה ולערך שלנו, נחקור ונגלה את האמונות ותפיסות העולם שמנהלות אותנו, את הסרגלים החברתיים שהפכו להיות חלק בלתי נפרד מתפיסת העולם שלנו ותפיסתנו את עצמנו, נכיר את הפחדים והמצוקות שבאופן בלתי מודע מנהלים את חיינו ונעשה עבודה של ריפוי ושחרור מהם. נמצא בתוכנו חירות חדשה המאפשרת מפגש עמוק ומלא יותר עם מהותנו, עם האמת שלנו, עם משמעות החיים שלנו.
 
העבודה בקבוצה יוצרת מרחב מוגן ומאפשרת לנו לחוות את עצמנו ולהכיר את עצמנו בתוך המרחב המכיל והמעצים וללכת כל אחת לחוד וכולן יחד את הדרך לעצמנו. נראה את קווי הדמיון המרובים שבינינו ונוכל לפגוש ולרפא ביתר קלות את מצוקותינו ולהתחבר לגדולתנו כפי שהיא משתקפת בעיני חברותינו למסע.
 
עבודת מודעות  מאפשרת לנו להכיר טוב יותר את עצמנו וכך לסגור את הפער בין המצוי לרצוי בחיינו. ככל שאנו מכירות יותר את עצמנו כך אנחנו יכולות ליטול יותר אחריות על חיינו ועל מסלולם ולהפוך להיות חופשיות יותר, מאושרות יותר ושלמות יותר עם הבחירות שלנו בחיים.
 
מודעות עצמית היא אחד הכלים בעלי העצמה האדירה ביותר העומדים לרשותנו בחיים האלה ומאפשרים לנו להכיר את עצמנו ואת האופן שבו העולם שסביבנו פועל ומפעיל אותנו. במהלך הקורס הזה נלמד כיצד לנצל אותה ולהפוך אותה לבת ברית בחיינו וכיצד אפשר עם רצון כן ואמתי ועבודה של מודעות עצמית לא רק להתחיל לחלום אלא גם להגשים.

אז אם אתן מרגישות שאתן רוצות יותר מהחיים ולא מוכנות להמשיך ולהסתפק בפחות, אם אתן מרגישות שהיגיע זמנה של כמיהת הלב שלכן לצאת מן הכוח אל הפועל, אם אתן מבינות שכאן ועכשיו זה הזמן שלכן מזמינה אתכן להצטרף אלינו ולתת לעצמכן את המתנה הגדולה ביותר - החיים שאתן ראויות לחיות.
מה מספרות מי שכבר היו:

 "אני לא רק ממליצה על הקורס של חגית - זה לא "קורס", זה חוויה משפרת חיים בצורה מדהימה!"   א.ס.

"אם את רוצה לשנות את חייך לטובה, לאהוב את עצמך יותר, להעריך את עצמך יותר ולקבל את עצמך בדיוק כמו שאת, אז אני ממליצה בחום על קורס המודעות של חגית אישה ומורה מדהימה ועמוקה" א.

"כמטפלת ותיקה הקורס הזה הצליח להפתיע אותי... במהלכו הבנתי שאני במו מוחי "האוטומטי" גרמתי לעצמי לסבל. הקורס מחולק לנושאים וכל פגישה נושא אחר עלה על הפרק ועזר לי להבין את עצמי יותר טוב ולהכיר לעומק את המנגנון שמפעיל אותי. וכאן מגיעה התפנית...,
ההבנה שאני אחראית על התוכן המחשבתי והרגשי שלי, אני לא קורבן של אחרים או של הסביבה והגנטיקה עזרה לי לעשות שינוי... את התוצאות של הקורס שאני נושאת בתוכי תוכלו לגלות גם בעצמכן" צ.
 

"הסדנה הזו היא אחד הדברים הטובים שקרו לי!" ל.
 
"למרות היותי מטפלת ולמרות שאני עוסקת שנים רבות בעבודת מודעות ובעבודה רוחנית הקורס של חגית העשיר אותי בכלים פרקטיים איך להטמיע את הידע, איך לצאת ממשברים ואיך לחגוג את החיים כמתנה בכל רגע ורגע" ח. 
 
 
 
 

האמור נכתב בלשון נקבה מטעמי נוחות ומיועד לשני המינים
 
קורס מודעות
משך הקורס: 12 מפגשים בתדירות של פעם בחודש
משך המפגש: 3 שעות
להרשמה ופרטים נוספים נא לפנות לחגית מרום 054-8036118
או למייל   hagitmaro@gmail
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים