להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


אנרגיה פרקטית - הלא מוחשי הופך מוחשי
 
 
בעולם הרוח מדברים איתנו הרבה על אנרגיות, משהו ערטילאי, שאם לא זכינו לחוש אותו על עצמנו ובשרנו קצת קשה להבין במה דברים אמורים. אנרגיה היא משהו בלתי מוחשי, המועבר בטיפול במגע או מרחוק, באמצעות המעביר למקבל. למרות שמרבית האנשים לא יכולים לראות אנרגיה ולמרות שאי אפשר לתפוס אותה בדרך הרגילה והמוכרת לנו, עדיין רבות מאיתנו יכולות לחוש אותה: בין אם בצורה של חום, זרמים, מגע שנותר על הגוף הרבה אחרי שהיד כבר נעלמה, תחושה נעימה של שקט שמתפשטת בתוכנו ועוד צורות שונות ומגוונות.

אנרגיה פרקטית, היא דרך מופלאה להפוך את הלא מוחשי למוחשי. גם אם אנחנו מאלה שלא מרגישות דבר, באמצעות האנרגיה הפרקטית והפעולה שלה עלינו בכל הרמות, הרוחנית, הנפשית והפיסית, אנחנו יכולות לראות תוצאות בחיים שלנו, לעיתים אפילו לאחר טיפול בודד אחד. האנרגיה פוגשת אותנו במקום שבו אנחנו נמצאות ומסייעת לנו להכיר את עצמנו לפני ולפנים היא מעלה למודעות, מסייעת ותומכת בתהליכי הריפוי הנפשיים והפיסים, היא מאפשרת לנו לשחרר ולהרפות ממה שאיננו זקוקות לו עוד, ממה שעוצר אותנו בדרכנו, ממה שמסב לנו סבל.

האנרגיה הפרקטית מחברת אותנו ללב שלנו ומאפשרת לנו לשמוע את עצמנו באמצעותו, היא פותחת בפנינו את היכולת להתחבר לעצמנו במקום שהוא מעבר לגוף, מעבר לאישיות ולאגו, מקום שאינו מושפע מההיסטוריה שלנו, שאינו מוטה על ידי עולם האמנות, או חסום על ידי הפחדים והמצוקות. האנרגיה הפרקטית מאפשרת לנו לפגוש את עצמנו במקום של העצמה, הבהירות וכמיהת הלב ובאמצעותה אנחנו יכולות לשנות את חיינו מהמצוי לרצוי.

באמצעות האנרגיה הפרקטית אנחנו מוצאות את נקודת הארכימדס הפנימית ועליה אנחנו יכולות להציב את המנוף של כמיהת הלב ולהרים מעלינו את כל מה שעומד בינינו לבין שמחת החיים שלנו והיכולת שלנו להיות מרוצות ומסופקות בחיינו. בואו להתנסות ולגלות דרך נפלאה המחברת בין העולמות, מביאה את הרוח אל החומר ומחוללת שינוי אמיתי ובר קיימא.

 


לפרטים נוספים ובכל שאלה אפשר לפנות אלי בטלפון 054-8036118
או למייל hagitmaro@gmail.com 
אפשר למצוא אותי גם בפייס בוק 
לייבסיטי - בניית אתרים