נעים להכיר image
האתר כתוב בלשון נקבה מטעמי נוחות ומיועד לשני המינים

אחד הדברים שאני שומעת הכי הרבה ממי שמגיע/ה אלי זה: המליצו לי עלייך אמרו לי שלא יודעים מה את עושה אבל זה עובד...

אז מה אני עושה שעובד?
במשפט אחד: אני מלמדת לחיות את החיים מתוך אהבה עצמית ורצון לתת לנו את הטוב.

איך הגעתי לשם?
מאז שאני זוכרת את עצמי התבוננתי על העולם ושאלתי שאלות. ראיתי שמה שמספרים לי שצריך לעשות כדי למצוא אושר וחיים טובים, לא באמת עובד לאף אחד מסביבי. ההבנה הזו, שהתשובות לשאלות שלי לא נמצאות בחוץ, יחד עם התחושה העמוקה, שלא יכול להיות שזה כל מה שיש לחיים להציע, הובילו אותי לעולם הרוח ולקחו אותי למסע של חיי. מסטודנטית לתואר שני בפלוסופיה, שמבקשת תעודת מאסטר שתולים על הקיר, לזו שמבקשת מאסטר בשר ודם שיודע כיצד להורות את הדרך אל האמת של החיים. ההבנה הזו הביאה אלי את המורים הנפלאים שלי והדרך שלי אל עצמי הפכה להיות הדרך של חיי.


המורה שלי לחיים, פתח לי את הדלת לעולם האנרגיות ולימד אותי כיצד להתחבר אל מקור הכוח הנפלא הזה. מתוך הכרת התודה הגדולה שעלתה בי, הבנתי שהדרך הטובה ביותר להודות על כל הטוב הזה שקיבלתי ובשפע, היא לחלוק אותו עם מי שמבקשות את החיבור והקרבה לעצמןם.

האתגר שעמד בפני, היה לשלב בין העולמות ולמצוא את הדרך כיצד להפוך את חיי היום יום שלי, של גידול ילדים, פרנסה וניהול שגרה בעולם, לעבודה רוחנית. העולם סביבי, החיים שלי ואני עצמי הפכנו להיות למושא המחקר שלי. הייתי גם התלמידה וגם חומר הלימוד של עצמי וההתבוננות הכנה והבלתי מתפשרת חשפה בפני את החוקים שמנהלים אותנו ושלחה אותי למצוא כלים פרקטיים ליצירת חיים מטיבים. כלים להתמודדות מצמיחה ובונה עם המשברים שהחיים מזמנים לפתחנו, כאלו שמאפשרים להבין מה אני באמת מבקשת לעצמי, ללכת אחרי הרצון הזה ולהגשים.

כל מה שלמדתי על עצמי ועל חיי הפך להיות כלי רב עצמה לשינוי ולחיבור עמוק יותר ויותר לעצמי ולחיים טובים יותר בחברת עצמי ובעולם. הבנתי שהדרך הקצרה והמופלאה ביותר היא דרך האהבה לעצמנו ושהמתנה הכי גדולה שיש בידי לתת, היא ללמד כל מי שחפצות בכך, את הדרך של האהבה העצמית, ולאפשר להןם לחוות בחייהןם את הניסים שמתחוללים כשאני מסכימה לאהוב את עצמי.

עם השנים (26 אבל מי סופרת) והעבודה עם הא.נשים הרבים והשונים שהגיעו אלי פיתחתי שיטה ודרך להעביר את הכלים והידע שרכשתי, המשלבת רוח, חומר, ידע אקדמי, אנרגיות ויוצרת סינרגיה מופלאה, שמאפשרת, למי שכמותי, מבקשת תשובות לשאלות שבוערות בה ואת הדרך שלה לחיים טובים יותר, בעלי משמעות ומספקים, למצוא את הדרך הייחודית שלה לעצמה.

המסע של חיי, זה שהחל בבעירה שאי אפשר היה לכבות, הוא מסע שלוקח אותי כל שנה קרוב יותר אל עצמי ומטיב את חיי בהתמדה ובהנאה. הדרך הארוכה שעברתי לימדה אותי סבלנות, התמדה, חמלה, הכרת תודה ואיך להמשיך ולהעמיק את המסע שלי באהבה, בכבוד ומתוך רצון להיטיב ולהשיג את המטרות שלי, בלי לייצר כשלונות או לחץ ובהנאה הולכת וגדלה מעצמי, מחיי ומהדרך עצמה.

וקצת "לוחות זמנים":
המורה שמלווה אותי עד היום נכנס לחיי בשנת 1994.
ב1995 קבלתי חניכה והוכשרתי על ידו, במסגרת בית הספר "קרן הזהב" מספרד, להיות מטפלת אנרגטית והגעתי עד לדרגה הגבוהה ביותר.
ב1997 פגשתי את המורה השני שלי, שליווה אותי 15 שנה נפלאות, של נסיעות שנתיות לאשרם בהודו, רובן עם ילדי, שעד היום זוכרים אותן לטובה.
החל משנת 1997 אני מלווה אנשים במסע שלהם לעצמם, בשיטה שפיתחתי עם הניסיון והשנים, המשלבת עבודה ארגטית ושיחות, כמו גם מנחה סדנאות של מדיטציה וקורסים של מודעות עצמית.
תוך כדי, כי גם תמיד אהבתי ללמוד ואני מאמינה גדולה בסינרגיה של ידע, סיימתי שני תארים באוניברסיטת ת"א ושלל קורסים מתחומי ידע שונים, שהעשירו והפרו אותי והסבו לי רוב הנאה (ועד היום אני נמנעת מלתלות תעודות על הקיר...).

אז אם הגענו עד לכאן ואת.ה כבר יודע.ת שכל מה שחסר לך זו: מורה לדרך שתאפשר לך לפתוח את הלב אליך, להכיר את עצמך טוב יותר, לדעת מה את.ה רוצה באמת, כיצד להיות המטפל.ת של עצמך ולקבל כלים פרקטיים ומותאמים אישית להפוך את חייך לטובים ומספקים יותר, אשמח שנדבר.
חגית מרום טל: 054-8036118

ולגרסה הרשמית:
קבלתי את הכשרתי כמטפלת אנרגטית בבי"ס "קרן זהב" מספרד בשנת 1995
אני מנחה ומעבירה סדנאות וטיפולים אישיים משנת 1997
עובדת בשיטה ייחודית שפתחתי, המשלבת טיפול אנרגטי ומודעות עצמית וזוקפת לזכותה סיפורי הצלחה רבים ומגוונים.
בעלת תואר ראשון בפילוסופיה וקולנוע ותואר שני בלימודי מגדר מאוניברסיטת ת"א.

המלצות של מי שהיו וחוו.