בעין הסערה

איך להתמודד בצורה מיטיבה עם זמנים בלתי אפשריים

קרא עוד  
הכל בסדר

כשאנו מתעוררות אל כמיהת הלב שלנו ויוצאות למסע אל עבר עצמנו, פעמים רבות לאורך הדרך שלנו נמצא את עצמנו נופלות אל תוך האגו הרוחני, זה שהופך את העבודה הרוחנית שלנו לחרב פיפיות, שבמקום לקדם אותנו לעצמנו רק פוגעת בתחושת הערך העצמי שלנו וגורמת לנו להאמין שאנחנו לא מספיק ולא בסדר. איך משתחררים ממנו? מוזמנות.ים לקרוא.

קרא עוד  
לחולל שינוי - רצון מול פחד

מה קורה כשאנחנו רוצות לחולל שינוי בחיינו? מה אנחנו עושות עם הפחדים שעולים? איך אנחנו לא נותנות להם לעצור אותנו ומצליחות לחולל את השינוי הנכסף.

קרא עוד  
חברת השפע והדרך אל האושר

בחברה בנו חיות אושר הפך למוצר צריכה שמנסים למכור לנו, ללא הצלחה יתרה, כל פעם שנדמה לנו שהנה רכשנו לנו פיסה של אושר היא מתפוגגת כמו זיקוק שהבליח לרגע ונעלם. אז איפה מסתתר האושר ואיך זה קשור למשמעות ולריק, כנסו וקראו.

קרא עוד  
איך לבחור מורה לדרך?

למה צריך? מה התפקיד של מורה רוחני/ת בחיי? מה אני צריכה לבחון לפני שאני בוחרת את המורה שלי? איך אני יודעת שזו המורה הנכונה עבורי?

קרא עוד  
על קולבים והזוגיות המושלמת

תמיד ספרו לנו שבן\בת הזוג שלנו יהיו התרופה לכל מכאובינו הם אלו שיבינו אותנו גם בלי מלים, הם שיתנו משמעות לחיינו, הם שימלאו את אותה חתיכה חסרה בנפשנו שכמהה להתמלא. אבל יש הבטחה ויש מציאות והשאלה היא איך אפשר להפוך את הזוגיות שלנו מפנטסיה שרק מייצרת כאב ותסכול לזוגיות מודעות שמאפשרת צמיחה משותפת, ריפוי הדדי ואהבה שבאמת רואה את האחר.

קרא עוד  
הורים וילדים איך לגדול יחד

איך להפוך את ההורות שלנו להורות מודעת, המעודדת צמיחה רוחנית משותפת שלנו ושל ילדינו. משחררת אותנו מכאבי העבר ומלמדת את ילדינו לקחת אחריות על חייהם ולממש את הפוטנציאל הטמון בהם.

קרא עוד  
מאי וודאות לשלווה, החיים בימי הקורונה ובכלל.

הדבר היחיד שוודאי בחיינו היא אי הוודאות, כיצד אנחנו יכולות לנצל אותה לטובתינו ולא לבחור בהדחקה או בחרדה, אלא לאפשר לה להצמיח אותנו וליצור בנו חוסן פנימי ויכולת התמודדות מטיבה ובונה.

קרא עוד  
הדפוס שלי ואני הלכנו בדרך

איך אנחנו מתמודדות בהצלחה עם הדפוסים החוזרים שלנו, בלי לייצר תחושת כישלון אלא לנצל את החזרתיות שלהם לטובתנו..

קרא עוד  
חכמה בדיעבד או חכמה מודעת

התבוננות מודעת על העבר שלנו הופכת אותו ממקום של חרטה ותסכול למקום של לימוד ושיפור של חיינו בהווה.

קרא עוד  
ברוח ההייקו משפטי השראה

משפטים קצרים עם מחשבה ארוכה. לפעמים כל מה שאנחנו זקוקות לו הוא למלה הנכונה ברגע הנכון. מלה שפותחת אותנו לרגע של השראה, להבנה עמוקה, כזו שכבר הייתה שם ולא ידעה איך להתנסח ולעלות למודעות ואיתה אנחנו יכולות לקחת את חיינו למרחב חדש של אפשרויות.

קרא עוד  
כתבות איתי ועלי מרחבי הרשת

ריכוז של לינקים לכתבות ושיעורים שונים המופיעים ברשת.

קרא עוד